Aşk Laftan Anlamaz 25. bölüm fragmanı !

Aşk Laftan Anlamaz son bölümün ardından 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?Aşk Laftan Anlamaz bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlere oldukça keyifli dakikalar yaşattı. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz'da bu akşam heyecanlı anlar yer aldı.

Aşk Laftan Anlamaz  25. bölüm fragmanı !
Aşk Laftan Anlamaz  25. bölüm fragmanı !

Aşk Laftan Anlamaz bu akşam yayınlanan son bölümüyle dizinin takipçilerine heyecanlı dakikalar yaşattı. Bu akşam bölümüyle izleyici karşısına çıkan Aşk Laftan Anlamaz'da Hayat ile ilgili bir sır ortaya çıktı. Azime Hanım ile evlenme planları yapan Haşmet Dede, duydukları karşısında büyük hayal kırklığı yaşadı. Son bölümün ardından dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar. Peki, Aşk Laftan Anlamaz 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Laftan Anlamaz 25. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Aşk Laftan Anlamaz 24. bölümünde Murat, Hayat’ın rüyasını gerçek yapmaya karar veriyor ancak beklenmedik şeyler yaşanıyor. Haşmet Dede ise duyduğu sözlerin ardından memlekete dönmek istiyor. Fragmanlarda romantik sahnelerin yanı sıra Murat’ın peşinde olduğu sır dikkat çekti. Öte yandan Azime Hanım ile evlenme planları yapan Haşmet Dede, duydukları karşısında hayal kırıklığı yaşıyor. Yıllar sonra da olsa sevdiği kadına ulaşma hayaliyle yüzü gülen Haşmet Dede, sürpriz bir karar alıyor. Peki, Haşmet Dede’nin sürpriz kararı ne? Hayat’ın geçmişiyle ilgili büyük sır aydınlanacak mı? İşte, Aşk Laftan Anlamaz 24. bölüm fragmanları ve yeni bölümün en çarpıcı gelişmeleri!

 

Azime ve Haşmet’in oyunuyla tuzağa düşen Hayat ve Murat, uzun bir süre sonra yeniden yakınlaşır. Peki, büyüklerin çabası Hayat ve Murat’ın evliliğini kurtaracak mı? Azime Hanım ile evlenme hayli kuran Haşmet Dede ise kapıya horon ve kemençe ile dayanır. Ancak Murat ve Hayat için uğraşırken Azime ile sevdası beklemediği bir yara alır. Telefondan duyduğu sesler onun canını o kadar acıtır ki bu sızı Haşmet’i uzaklara götürecek kadar kuvvetlidir. Hayat’ın Murat’ın rüyasını gerçek yapmaya karar verdiği gece, beyaz lalelerle bir sırrı da yanında getirir. Hayat, sevdiği adama kapısını sonuna kadar açtığı esnada başka bir arayış içerisinde olan Murat, yine zorlu bir kararın eşiğindedir.

 

23. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Murat'ın kendisini affettirmek için yaptıkları iki aşığın ilişkilerinde yepyeni bir dönemin de başlangıcı olur. Son yaşananlardan sonra benzer hayal kırıklıklarını Murat'a da yaşatmak isteyen Hayat, Murat’tan kendi yöntemleriyle intikam almak isterken yine aşkın ağına düşer. Karlar bir kez daha onların aşkının üzerine yağar. Öte yandan kendisi için de evlilik hayalleri kuran Haşmet Dede ve Azime Hanımda bu yuvayı kurtarmak için planlar yapar. Ancak Murat’ın öğrendiği gerçek iki aile arasındaki ilişkilerin başka bir boyuta geçmesine sebep olur. Yeni işbirlikleri, yeni planlar, yeni kararlar arasında değişmeyen tek şey vardır. Murat ve Hayat’ın her şeye rağmen aynı tutkuyla devam eden kocaman aşkı... 

Kaynak:hürriyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli