Kiralık Aşk 66. bölümünde Defne ve Ömer Roma gidiyor Defne ve Ömer Roma görüntüleri

Kiralık Aşk 66. bölümü bu akşam izleyiciyle buluşacak. Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne ile Ömer Roma'ya gitme kararı alıyor. Peki bunu gerçekleştirebilecekler mi? Hepsi bu akşam Kiralık Aşk'ta olacak.

Kiralık Aşk 66. bölümünde Defne ve Ömer Roma gidiyor  Defne ve Ömer Roma görüntüleri
Kiralık Aşk 66. bölümünde Defne ve Ömer Roma gidiyor  Defne ve Ömer Roma görüntüleri

Cuma günlerinin konusu ve kadrosuyla çok konuşturan dizisi Kiralık Aşk'ın 66. bölümü için 2 ayrı fragman yayınlandı. Kiralık Aşk'ta Ömer'in hastalığıyla ilgili yeni bir gelişme yaşanır, Defne'nin öğrendiği bu bilgi nedir? Tüm gelişmeler bu akşam Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde...

Barış Arduç ile Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk Cuma günleri saat 20:00'de Star'da.

KİRALIK AŞK 66. BÖLÜM FRAGMANI

youtbede sorundan dolayı yayınlayamıyoruz

KİRALIK AŞK 66. BÖLÜM 2. FRAGMANI


KİRALIK AŞK 66. BÖLÜM ÖZETİ

Kiralık Aşk yeni bölümde, Ömer ve Defne, Roma’ya gitmeye karar verirler...
 


Ömer ve Defne Roma'ya gitmeye karar verdiler. Böylece hayatlarında tertemiz bir sayfa açacaklar. Artık onları hiç kimsenin tanımadığı bir yerde yaşayacak, her şeye yeniden başlayacaklar. Kaçış planı öncesinde ise, Ömer ve Defne bir Defo gecesi geçirecekler. Ömer, Defne'nin gerçek dünyasına girecek, onunla birlikte bir Beşiktaş maçı izleyecek, onunla onun mekanlarında gezecek. Aşkın çok daha yakın hali... Artık birbirlerinin ailesi olmaya doğru yol alıyorlar. Üstelik inanılmaz eğleniyorlar da…
 
Sinan'ın uçuk kararı karşısında, Neriman ve Koray saf tutuyorlar. İkisi iki koldan Sinan'ı etkilemeye çalışıyor. Sonuç ise Seda'ya yarayacak gibi.
 
Bu bölüm Ömer'in sıkıntısı sonunda nihayetleniyor fakat çok ilginç ve merak uyandırıcı şekilde!
 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Kiralık Aşk'ın son bölümünde, Defne'nin artık kaybedecek hiçbir şeyi yok! Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Artık kaybedecek hiçbir şeyi yok. Sadece Ömer var aklında. Ömer'in hiç görmediği deli Defoyla tanışma zamanı geldi. Karşısında çok farklı ve çılgın bir Defne var. Bakalım bir ipte iki cambaz neler yapıyormuş... Hangisinin daha cesur hangisinin daha gözü kara olduğunu görmenin vakti geldi. Aşk, git gide daha kavurucu bir hal alıyor.


 
Diğer yanda, Sinan'ın derdi bambaşka... Pamir ise yolunu kaybetmiş durumda. İso fenalarda... Aşk acısı ve kafa karışıklığı, bütün erkekleri bir araya getiriyor. Hepsi birlikte balığa gidip, kafalarını dağıtmaya çalışıyorlar. Bu toplanmadan ise çok ilginç kararlar çıkacak. Her biri gidip hayatlarındaki düğümleri tek tek çözecek.
 
En çarpıcı olanıysa, Ömer ve Defne'nin aldıkları karar... Defne'nin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı? soruları cevaplarını buldu.

Kaynak:gazetevatan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli