Burak Özçivit yeni yıda evlilik için adım attı Fahriye Evcen'e sürpriz evlenme teklifi

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, yaklaşık üç yıldır birlikte olduğu Fahriye Evcen'e, kendi doğum günü partisinde sürpriz bir evlilik teklif etti.

Burak Özçivit yeni yıda evlilik için adım attı Fahriye Evcen'e sürpriz evlenme teklifi
Burak Özçivit yeni yıda evlilik için adım attı Fahriye Evcen'e sürpriz evlenme teklifi

 

Yaklaşık üç yıldır birlikte olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, evlilik yolunda ilk adımı attı. Özçivit, önceki akşam kendisi için Maslak'taki bir otelde doğum günü partisi düzenleyen sevgilisine evlenme teklif etti.

Parti sürerken sevgilisinin önünde diz çöken ve içinde tektaş bulunan kadife kutuyu uzatan Özçivit'in jesti, davetlilerin ıslıkları ve alkışlarıyla karşılandı. Evcen de -birçok ünlünün huzurunda bu romantik teklife "evet" dedi.

Kayank:mynethaber

Burak Özçivit Kimdir?
Burak Özçivit Kimdir? (Vikipedi), Burak Özçivit’in Nereli, Burak Özçivit’in Doğum Yeri, Burak Özçivit’in Güneş Burcu, Burak Özçivit’in Kilosu, Burak Özçivit’in Boyu, Burak Özçivit’in Göz Rengi, Burak Özçivit’in Doğal Saç Rengi
 Burak Özçivit Kimdir?
Burak Özçivit Kimdir?

Burak Özçivit'in Doğum tarihi : 24.Aralık.1984
Burak Özçivit'in kaç yaşında : 32
Burak Özçivit'in Kilosu & Burak Özçivit'in Boyu :
Burak Özçivit'in Burcu : Oğlak
Burak Özçivit'in Mesleği : Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu, Model
Burak Özçivit'in doğum yeri : İstanbul

Burak Özçivit'inUyruk Türk
Burak Özçivit'in İlişki(leri) Burak Özçivit'in sevgilisi Fahriye Evcen[1] (2015- )
Burak Özçivit'in Etkin yıllar 2006-günümüz
Burak Özçivit'in Mankenlik kariyeri

Burak Özçivit'in Etkin yıllar 2003-2007
Burak Özçivit'in Boyu 1,84 m (6 ft 1⁄2 in)
Burak Özçivit'in Saç rengi Siyah
Burak Özçivit'in Göz rengi Kahverengi
Burak Özçivit'in Ajansı Uğurkan Erez

Burak Özçivit (d. 24 Aralık 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve eski manken.Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur(2001). Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir.

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şuanda ise mankenliği bırakmıştır.

Daha sonra 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak daBest Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Eksi 18 dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. 2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Gossip Girl 'den esinlenilen Küçük Sırlar adlı dizide Çetin'i canlandırmıştır. 2011-2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırmıştı. Malkoçoğlu filmi için hazırlıklara başlamıştır.2013 yılında ise Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanındanuyarlanan Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandırmıştır. Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Fahriye Evcen'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile yakında beyazperdeye dönmüştür.2015 yılında başlayan ve hala devam eden Kara Sevda dizisinde rol almaktadır.

BioRank 243BURAK ÖZÇİVİT
Doğum tarihi : 24.Aralık.1984
Burak Özçivit kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : Sinema Oyuncusu, Dizi Oyuncusu, Model
Burak Özçivit doğum yeri : İstanbul


inPaylaşın

BURAK ÖZÇİVİT BİYOGRAFİSİ
Burak Özçivit, 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. AslenGazianteplidir. Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur. Marmara ÜniversitesiGüzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okudu. 
2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşına katılmış ve “gelecek vadeden” seçilmiştir.Yarışmadan sonraUğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Daha sonra mankenliği bırakmış, Uğurkan Erez'in ajansında cast olarak çalışmaktadır.

Daha sonra 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Ardından da Best Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir.

Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2006 da “Eksi 18” adlı dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallatisimli sinema filminde rol almıştır. 2008 de Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. Star Tv’de yayınlanan “İhanet “Dizisinde rol aldı.

2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra “Gossip Girl” adlı yabancı diziden den esinlenilen “Küçük Sırlar” adlı dizide Çetin'i canlandırmıştır. 2011'den beri Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırdı.

Burak Özçivit, İngilizce biliyor. Araba kullanmak, spor yapmak ve futbol oynamaktan hoşlanıyor.

2013 - 2014 yılları arasında Yapımcısı Timur Savcı, yönetmeni Çağan Irmakolan ve Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı eserinden üçüncü kez uyarlanan "Çalıkuşu" dizisinin başrollerinde Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve Begüm Kütük oynadılar.

23 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren "Aşk Sana Benzer" adlı sinema filmindeBurak Özçivit başrolde olarak, Fahriye Evcen, Selim Bayraktar, Yavuz Bingölile birlikte rol aldı.

15 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve yıllar sonra karşılaşan iki kardeşin hikayesinin anlatıldığı "Kardeşim Benim" adlı sinema filminde Murat Boz ve Aslı Enver ile birlikte baş rolde oynadı.

Ekim 2015 ayında Star TV'de gösterilmeye başlayan, yönetmenliğini Hilal Saral'ın yaptığı başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün oynadığı "Kara Sevda" adlı dizide Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk, Kaan Urgancıoğlu, Burak Sergen, Kürşat Alnıaçık da oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri:
Yapımcı (1) 2015 - Aşk Sana Benzer (Sinema Filmi)
Oyuncu:
2015 - Kardeşim Benim (Sinema Filmi) 
2015 - Kara Sevda (Kemal) (TV Dizisi) 
2015 - Aşk Sana Benzer (Ali)(sinema filmi) 
2013 - 2014 - Çalıkuşu (Kamran) (dizi) 
2011 – 2013 - Muhteşem Yüzyıl (Malkoç oğlu) 
2010-2011 - Küçük Sırlar (Çetin Ateşoğlu) 
2010 - İhanet (Emir) 
2008-2009 - Baba Ocağı (Güven) 
2008 - Zoraki Koca (Ömer Özpolat) 
2007 - Musallat (Suat) 
2006 - Eksi 18 (Murat)

Burak Özçivit Kimdir? (Vikipedi), Burak Özçivit’in Nereli, Burak Özçivit’in  Doğum Yeri, Burak Özçivit’in Güneş Burcu, Burak Özçivit’in Kilosu, Burak Özçivit’in Boyu, Burak Özçivit’in Göz Rengi, Burak Özçivit’in Doğal Saç Rengi, Burak Özçivit’in evi, Burak Özçivit’in  evliliği, Burak Özçivit’in Yaşı, Burak Özçivit’in hayatı, Burak Özçivit’in yaşamı, Burak Özçivit’in biyografisi

cagdasses.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli