Twitter'a neden girilemiyor, internet neden yavaşladı VPN ayarları merak konusu

Önceki Dün akşam 22:00'dan itibaren kullanıcılar Facebook, Twitter ve Youtube'a giriş sorunu yaşadı. Ayrıca ''internet neden yavaş'' sorusu da sıkça sorulmaya başladı. Peki Twitter'a neden girilmiyor? İnternet neden yavaşladı. Milyonlarca kullancının merak ettiği detayları bu başlık altında derledik. Twitter'a VPN ile nasıl girilir? İşte tüm detaylar...

Twitter'a neden girilemiyor, internet neden yavaşladı VPN ayarları merak konusu
Twitter'a neden girilemiyor, internet neden yavaşladı VPN ayarları merak konusu

Dün akşam 22:00'dan itibaren kullanıcılar Facebook, Twitter ve Youtube'a giriş sorunu yaşadı. Ayrıca ''internet neden yavaş'' sorusu da sıkça sorulmaya başladı. Peki Twitter'a neden girilmiyor? İnternet neden yavaşladı. Milyonlarca kullancının merak ettiği detayları bu başlık altında derledik. Twitter'a VPN ile nasıl girilir? İşte tüm detaylar...

Dün akşam saatlerinde milyonlarca kullanıcı Facebook, Youtube ve Twitter'a giriş sorunu yaşadı. ''İnternet neden yavaşladı sorusu'' çokça aratılmaya başladı. Bu sabah saatlerinden itibaren ise internet yavaşlığı kimi kullanıcılarda hala devam ediyor. Peki bunun nedeni nedir? Twitter'a VPN ile nasıl girilir? İşte tüm detaylar...

İNTERNET NEDEN YAVAŞLADI?
İnternette yaşanan yavaşlama sorunu ile ilgili henüz resmi bir kaynaktan açıklama gelmedi. Sorun, özellikle büyük şehirlerde boy gösterirken alt yapı kaynaklı bir arızanın olabileceği düşünülenler arasında.

TWİTTER NEDEN AÇILMIYOR?
Facebook, Twitter ve YouTube tarafından ise konuyla ilgili bir açıklama yapılmış değil.

VPN İLE TWİTTER'A NASIL GİRİLİR?
Çeşitli program ve yazılımlar, Android ve iOS uygulama marketlerinde bulunmaktadır. VPN programlarını indirdikten sonra basit kurulumlarını yaparak siz de farklı bir noktadan internete bağlanabilir ve bulunduğunuz bölgedeki teknik arızadan veya yavaşlıktan kurtulabilirsiniz.

YOUTUBE NEDEN GİRİLMİYOR?
Youtube uygulamasına mobilden erişim çoğu kullanıcılar tarafından sağlanamıyor. Sorun ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

FACEBOOK'UN HABER KAYNAĞI DEĞİŞİYOR!
Facebook, haber kaynağında devrim gibi bir yeniliğe gidecek.Toplam şirket değeri 36 milyar doların üstünde olan Facebook'un yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.Özellikle son dönemde Instagram ve Facebook üzerinde neredeyse eşzamanlı gerçekleşen video ve fotograf paylaşımındaki yenilikler büyük ses getirmişti.Facebook, uzun zamandır konuşulan haber kaynağıyla ilgili çalışmalar tekrar gündeme gelerek algoritması kullanıcıların geri dönüşüyle şekillenecek.

KULLANICILAR HABER KAYNAKLARINA PUAN VERECEK
Feed Quality Program adı verilen geribildirim kalitesini ölçen çalışmaya üye olan kullanıcılar, sunulan haber kaynaklarına ve makalelere 1 ile 5 arasında puanlar veriyor. Bununla birlikte her kullanıcı için ayrı ayrı ilgi alanlarını ölçen altyapı kaliteli haber kaynaklarını kullanıcıların önene çıkartacak.

Kaynak:sabah

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli