Yurtdışı bağları var

Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov’u öldüren saldırganın FETÖ mensubu olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yurtdışındaki bağlantılarına yönelik de ipuçları var” dedi

Yurtdışı bağları var
Yurtdışı bağları var


Türkiye'ye resmi bir ziyaret gerçekleştiren Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bujar Nishani, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmi törenle karşılandı. İki lider baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan özetle şöyle dedi:
 
Şu anda El Bab tamamıyla ÖSO ve askerimiz tarafından kuşatma altındadır. Tabii DEAŞ artık orada son havliyle her türlü yola başvuruyor. Canlı bomba olarak, el yapımı bombalarla her türlü saldırıyı yapıyor. Bu son kısımda tabii maalesef şehitlerimiz ve yaralılarımız oldu. Ama artık El Bab'ın Halep'le olan yol hattı tamamıyla ÖSO ve askerin kontrolü altında. Temenni ederim ki El Bab çok da uzamadan tamamıyla düşer ve El Bab'ın kendi insanı, kendi halkı kendi topraklarına yerleşme imkanını bulmuş olur.
 
Star: 'Suikastçı FETÖ üyesi'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rus Büyükelçi Karlov’un katili Mert Mevlüt Altıntaş’la ilgili önemli bilgiler paylaştı: FETO Terör Örgütü’ne mensup. Bunu gizlememize gerek yok.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’u silahlı saldırı sonucu öldüren saldırgana ilişkin, “Bağlantıların öncelikli olanı tamamıyla Feto Terör Örgütüne mensup olduğudur yani bunu gizlememize filan gerek yok. Yetiştiği yerden tut, iltisaklarına varıncaya kadar onlar bunu gösteriyor” dedi.
 
Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bujar Nishani ile düzenlediği ortak basın toplantısında konuşan Erdoğan, bir gazetecinin Karlov’un ölümüyle ilgili soruşturmada gelinen son durumu sorması üzerine, şu açıklamalarda bulundu:

sabah

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli