Diriliş Ertuğrul 71.bölüm fragmanı nefes kesen sahne

TRT 1 ekranlarının başladığı günden itibaren reyting rekorları kıran ve vazgeçilmez dizisi olan Diriliş Ertuğrul son bölümüyle yine nefes kesti. Peki sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 70.bölüm fragman yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 71.bölüm fragmanı nefes kesen sahne
Diriliş Ertuğrul 71.bölüm fragmanı nefes kesen sahne

Diriliş Ertuğrul dün akşam yayınlanan bölümüyle adeta esti gürledi. İzleyenleri şoke eden sahnelerin yaşandı Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu.Aksiyon dolu dizinin son bölümünde Herkes ölecek diye beklerken, oba beyi Ertuğrul Alpleriyle kavuşma fırsatını buldu. Ertuğrul'un kurtulduğunu gören oba, kılınan şükür namazının ardından intikam yemini etti. Her çarşamba günü yayınlanan ve reytinglerde rekor kıran Diriliş Ertuğrul 70.bölüm fragmanı yayınladı. Yeni bölüm fragmanında Simon'un idam sahnesi izleyenleri şoke etti. Aksiyon dolu dizinin yeni bölüm fragmanı ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 70.BÖLÜM FRAGMANI

 

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç’in yer aldığı, yeni sezonda Kürşat Alnıaçık, Lebip Gökhan gibi oyuncularla kadrosunu genişleten TRT 1’in rekortmen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’ 70.bölümü 21 Aralık çarşamba günü ekrana gelecek.

Diriliş Ertuğrul 70.bölümde neler olacak? 

Simon, Turgut’un sadakatini kullanarak Ertuğrul’u zehirlemiş, ancak Ertuğrul bu suikasttan kurtulmayı başarmıştı. Bu suikast girişimini kendi lehine kullanarak Hanlı Pazar’ı basmaya karar veren Ertuğrul Bey, bu baskında başarılı olup Hanlı Pazar’ı fethedebilecek mi? Kayıların baskın yapacağından haberdar olan Simon, Ertuğrul’a rağmen Turgut’tan ve tüm Kayılardan Maria’nın intikamını alabilecek mi?
 
Akıl İle Gönlün Mücadelesi…

Ertuğrul Bey’in sırrını saklamak zorunda olan Halime, Hayme Ana’nın Ertuğrul için döktüğü gözyaşları karşısında zor anlar yaşamaktadır. Hayme Ana’nın gözyaşları ve Ertuğrul’un planı arasında sıkışıp kalan Halime, Ertuğrul Bey’in sırrını koruyabilecek mi? Bunun yanında öldü zannedilen Ertuğrul Bey’i yeniden karşısında gören Kayıların tepkisi ne olacak?
 
Gerçek Gözyaşlarına Karışan Timsah Gözyaşları…

Ertuğrul Bey içi yaş döken tek oba Kayı Obası değildir. Çavdar Obası da Ertuğrul’un beklenmedik ölümünün yasını tutmaktadır. Ancak Kayıların bu zor durumundan dahi faydalanmayı amaçlayan Ural hangi stratejinin peşindedir? Tam da Aslıhan’ı Ertuğrul’la evlendirmeyi amaçlayan Candar Bey, gelişen hadiselerden sonra hangi karara varacak? Bütün bunlar yaşanırken Toktamış ve Ertuğrul’un zehirlenmelerindeki benzerliğin peşini bırakmayan Aliyar, ağabeyi Ural’ın izine ulaşabilecek mi?,

diriliş-ertuğrul-70-bölüm

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenleri adeta ekran başına kilitledi. TRT 1 ekranların soluksuz izlenen dizileri arasında yerini alan Diriliş Ertuğrul bu akşam izleyicilere nefes kesen dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde 

Ertuğrul’un ölüm haberinin duyulması ile bir anda beysiz kalan Kayı Obasında yeni gelişmeler yaşanırken; Dündar, Ertuğrul Bey’in intikamını almak için hem tapınakçıların hem de Turgut Alp’ın üzerine gitmeye karar vermiştir. Fakat gerçek sonradan ortaya çıkmıştır. Turgut Alp Ertuğrul Bey’i zehirlemek istememiştir.

Gözlerinin önünde kontrolden çıkarak Ural’a saldıran Ertuğrul Bey’in bu hali, Çavdar otağında da büyük bir şaşkınlıkla karşılanmıştır. Candar Bey, Ertuğrul’a Aslıhan ile evlilik meselesini açacakken bu beklenmedik gelişme evlilik meselesinin bir müddet ertelenmesine sebep olmuştur. Öte yandan Toktamış’ın ölümü ile Ertuğrul’un zehirlenmesi arasındaki benzerlik Çavdar otağının dikkatinden kaçmamıştır.

Herkes ölecek diye beklerken, oba beyi Ertuğrul Alpleriyle kavuşma fırsatını buldu. Ertuğrul'un kurtulduğunu gören oba, kılınan şükür namazının ardından intikam yemini etti. 

Diriliş rekor kırdı!

Önceki akşam reyting listelerinde 3 iddialı dizi kıyasıya bir rekabet yaşadı.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da TRT 1 ekranlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul hem total hem de AB grubunda lider oldu.

Dizi total grubunda 13.71 rating ve 29.18 share alırken, AB grubunda ise 16.87 rating ve 34.84 share’a sahip oldu.

“Diriliş Ertuğrul” önceki akşam aldığı performanslarla pek şaşırtmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNDE İKİ AYRILIK BİRDEN

Yeni sezonda birçok ismin dahil olduğu dizide dün akşam iki ayrılık yaşandı.

 'Tapınakçı Simon'un kız kardeşi 'Maria' ve 'Philip' karakterleri, Turgut Alp tarafından öldürüldü. TRT 1'de çarşamba akşamları yayınlanan dizide 'Maria' rolünü Sedef Şahin, 'Philip' rolünü ise Cenk Kangöz oynamıştı.

Kaynak:haber7

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli