Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanı heycan dorukta!

Vatanım Sensin heyecan dolu yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin 9. bölümde bu hafta Cevdet'in gerçek vazifesi ortaya çıkması an meselesi. Peki Cevdet, Ölmez Hasan'dan gizli silahların yerini öğrenebilecek mi?

Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanı heycan dorukta!
Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanı heycan dorukta!

Vatanım Sensin 9. bölüm fragmanında Cevdet, silahların yerini öğrenebilecek mi?
O3 Medya’nın üstlendiği Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet'in gerçek vazifesi afişe mi oluyor? Ölmez Hasan, gizli silahların kimde olduğunu söyleyecek mi? Hepsi ve dahası Vatanım Sensin 9. bölümde yanıt bulacak...

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Baki Davrak, Miray Daner, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Senan Kara ve Hakan Salınmış’ın paylaştığı, Vatanım Sensin, 22 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

VATANIM SENSİN ZİRVEYE DEMİR ATTI!

Vatanım Sensin 8. Bölümü ile yine Perşembe gününün galibi olmayı başardı. “Vatanım Sensin” Total’de 6.34 rating, 14,33 izlenme payı, 20+ABC1’de 7,88 rating, 17,23 izlenme payı ile tüm rakiplerini geride bıraktı. Sosyal Medya’da da en çok konuşulanlar arasında olmayı başaran “Vatanım Sensin” #VatanımSensin hashtag’i ile toplam 134148 tweet sayısı alarak Worldwide TT listesinde 4. sıraya yükseldi. Türkiye gündeminde ise tam 7 saat 1. sırada kaldı.

İŞTE VATANIM SENSİN 8. SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR!

Vatanım Sensin son bölümde, Amasya genelgesinde alınan kararlar Türk halkını umutlandırır! Cevdet, gerçek kimliği deşifre olmadan Ölmez Hasan'dan kurtulmak zorundadır.  Silahları bulan Azize'nin ise, hayatı tehlikededir. Tevfik, en önemli sırrını öğrenen Azize'ye dair kararını henüz vermemiştir.

Diğer yandan, Amasya genelgesinde alınan kararlar Türk halkını umutlandırır. Ancak, İtilaf devletlerinin Yunan Ordusuna destek için gönderdiği önemli sayıda askeri mühimmat bu umuda gölge düşürür.

Cevdet’in vazifesi mühimmatı imha etmektir. Ancak, ummadığı engellerle karşılaşacak, bir kez daha ailesiyle sınanmak zorunda kalacaktır...

VATANIM SENSİN DİZİSİNE SÜPRİZ İSİM!

Kanal D’de yayınlanan 'Vatanım Sensin' dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Yönetmenliğini Yağmur - Durul Taylan ve Burak Arlıel’in yaptığı Kanal D’nin başarılı projesi “Vatanım Sensin” kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Tuğrul Tülek, Stavro karakteriyle diziye dahil oldu. Tülek’in canlandırdığı Stavro; Vasili'nin emriyle tüm baskılara rağmen konuşmayan Ölmez Hasan'ı konuşturmak için özel olarak çağırılıyor. Kendine özgü yöntemleri bulunan, sert ve acımasız asker Stavro, Ölmez Hasan’ı konuşturmak için sürpriz bir hamlesi daha olacaktır.

Kayank:milliyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli