Yılın Adamı Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer’le tam’ hissediyorum kendimi

Bu yıl beşincisi düzenlenecek GQ Men Of The Year töreninde ödül alacak isimler belli oldu. Törende Yılın Adamı ödülünü alacak olan Cesur ve Güzel dizisinin Cesur'u Kıvanç Tatlıtuğ; büyük gün öncesi dergiye özel bir röportaj verdi.

Yılın Adamı Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer’le tam’ hissediyorum kendimi
Yılın Adamı Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer’le tam’ hissediyorum kendimi

Bu yıl beşincisi düzenlenecek GQ Men Of The Year töreninde ödül alacak isimler belli oldu. Törende Yılın Adamı ödülünü alacak olan Cesur ve Güzel dizisinin Cesur'u Kıvanç Tatlıtuğ; büyük gün öncesi dergiye özel bir röportaj verdi. Milyonlarca hayranının düşüncesinin aksine mükemmel bir adam olmadığını belirten Tatlıtuğ “Mükemmel olma isteği insanı mutsuz eder. Ben kusurlu ve ders almayı bilen bir adamım” dedi. 33 yaşındaki oyuncu eşi Başak Dizer’le ilgili ise şunları söyledi: Bir hayatı, bir geleceği iki kişi yaşamaya başladığınızda; iki kişi bir olduğunuzda değişiyormuş meğer her şey. Nasıl diyeyim, ‘tam’ hissediyorum kendimi.

1

GEÇEN İKİ YILIN İZLERİ

İşte GQ Türkiye'den Zeynep Üner'e konuşan Kıvanç Tatlıtuğ'un açıklamalarından satırbaşları: 

Gönzümün önünde yanlış gördüğüm ne çok şey varmış, fark etmemi sağladı. Yaş almanın da etkisi var tabii. Olgunlaştım. Duygularıyla hareket eden biriyim. Hep öyleydim. Ama 20'li yaşlarımdaki o büyük öfkeleri, yükselmeleri, düşüşleri yaşamıyorum bunları dengeleyebildiğim, sindirebildiğim yaşa geldim artık.
2

"Kimse mükemmel değil, ben de değilim. Bunu bildiğimden beri çok hafifim... Bu iki yıl, işime olan motivasyonumu çok yükseltti. Gerçekten ne istediğime karar verdim. İşimi çok seviyorum ve oyunculuk adına yapmak istedğim çok şey var. Sinema filmlerine ağırlık vermek istiyorum ve vereceğim. Bir gün umarım tiyatro da yapacağım."
3

BİR KARAKTERE NASIL KONSANTRE OLUYOR?

Çektiğiniz sahneyi savunabilecek kadar iyi bir performans gösterdiğinizde hissediyordusunuz rayına girdiğini. O performansı gösterebilmek, onu tanımanız, ona alışmanız gerekiyor. Bir rol ne kadar iyi yazılırsa yazılsın, onu ete kemiğe büründüren oyuncunun ta kendisi. Canlandırdığınız karakterle zaman geçirdikten, ona can verdikten sona onunla konuşmaya da başlıyorsunuz. Çok enteresan bir şey o. Refleks gibi, kendi huyunuz gibi, üzerinize oturuyor.
4

EVLİLİĞİN SÜRPRİZİ NE OLDU?

Bir hayatı bir geleceği iki kişi yaşamaya başladığında; iki kişi bir olduğunuzdadeğişiyormuş meğer her şey. Nasıl diyeyim 'tam' hissediyorum kendimi. Bu herkesin yaşayabileceği bir duygu değil ve yaşayabilenler çok şanslı. Ben çok şanslıyım.
5

Başka hiçbir şeyle değil; birbirimizle mutlu olabilen, güzel hayalleri olan, seyahat etmeyi seven bir çiftiz. 'Sevmek' ve 'güvenmek' insana gökten bir paketin içinde gelmiyor. Sen bulabilirsen buluyorsun. Sevmek hele ki güvenmek benim için çok zor. Bu yüzden kıymetli bir şey yaşıyorum ve sarıp sarmalıyorum.
6

EN İYİ AKTÖRÜN OYUNCULUĞA YENİ BAŞLAYAN BİR GENCE ÖĞÜDÜ NE OLUR?


Yanlış yapmaktan kormamasını, çok ama çok çalışmasını ve disiplinli olmasını söylerim. Eğer yanlışlarından öğrenebiliyorsa çabuk olgunlaşır. Aktörlükte görünümünüz önemli ama üzerine koymazsanız hiçbir değeri yok.
7

Ben de Best Model seçildim. Ama üzerine İletişim Tasarımı ve Sinema Oyunculuğu eğitimi aldım. İngilizcemi çok iyi seviyeye getirdim. Şimdi İngilizce İşletme yüksek lisansı yapıyorum. Yani öğrenmeye hala devam ediyorum. Çünkü bildiğimin, öğrendiğimin üzerine koymazsam izleyiciyi etkileyemem. İzleyici dersinize çalışmadığını hissederse, yerinizde sektiğinizi hissederse o kanalı değiştirir. Çünkü çok dizi var.
8

KIVANÇ TATLITUĞ MİLYONLARCA İNSAN İÇİN MÜKEMMEL ERKEĞİN TARİFİ. "PEKİ SEN BU KONUDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?" 


Mükemmel olma isteği insanı mutsuz eder. Ben kusurlu ve ders almayı bilen bir adamım.
9

 

Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün ‘Cesur ve Güzel’i anlattı

‘Cesur ve Güzel’ dizisinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur) ve Tuba Büyüküstün (Sühan) oynadıkları karakterleri anlattı.


Star TV'de perşembe akşamları yayınlanan ve ikinci bölümüyle 'Tüm Kişiler' kategorisinde en çok izlenen yapım olan Cesur ve Güzel'in kahramanları konuştu.

Geçmişinin sırlarıyla Korludağ'a yerleşerek Tahsin Korludağ'dan ailesinin intikamını almak isteyen Cesur'a hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ canlandırdığı karakter hakkında şunları söyledi:

"Cesur, son derece soğukkanlı, bilgili ve kültürlü. Karakter beni iştahlandırdı. Cesur’a hayat vermek bulmaca gibi"

Cesur'u kendi ile kıyaslayan Tatlıtuğ "Ben soğukkanlı değilim. Parlamam ve duygusallaşmam çok ani olur. Cesur ise bu tarafını törpülemiş, sessiz, sakin biri” dedi.

Babası Tahsin Korludağ’ın göz bebeği; genç, başarılı ve güçlü bir kadın olan ve Cesur ile yakınlaşmasıyla dikkat çeken Sühan karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün ise şunları söyledi:

"Karakteri yavaş yavaş tanıyorum. Senaryoyu okuduğumdaki kadınla, şu anki bambaşka”

 

Kaynak:ntv.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli