Karadayı Kenan İmirzalıoğlu 'İçerde' yorumu

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler Bebek’te objektiflere takıldı.

Karadayı Kenan İmirzalıoğlu 'İçerde' yorumu
Karadayı Kenan İmirzalıoğlu 'İçerde' yorumu

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler Bebek’te objektiflere takıldı.

İmirzalıoğlu, hangi projeleri takip ettiği sorusu üzerine, “İçerde dizisini yakından takip ediyorum. Güzel kurgusu olan bir proje, hikaye de güzel akıyor” dedi.

İmirzalıoğlu'nun yanı sıra oyuncu Yasemin Özilhan da başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor'un paylaştığı “İçerde” dizisinin hayranı olduğunu açıklamıştı.

İleride eşi Sinem Kobal ile aynı projede yer almak isteyip istemediği yönündeki sorulara ise 42 yaşındaki oyuncu, “Neden olmasın? Sinem ile aynı projede yer almak isterim” yanıtını verdi.

Ekranlara kısa bir süreliğine ara veren İmirzalıoğlu, son olarak Karadayı dizisinde Mahir Kara karakterine hayat vermişti.

14 Mayıs'ta meslektaşı Sinem Kobal'la dünyaevine giren İmirzalıoğlu'nun rol aldığı projeler ise şöyle:

"Deli Yürek" - Yusuf Miroğlu 
"Hayat Bağları" 
"Deli Yürek: Bumerang Cehennemi" - Yusuf Miroğlu
"Alacakaranlık" - Ferit Çağlayan 
"Yazı Tura" - Cevher 
"Acı Hayat" - Mehmet Kosovalı
"Son Osmanlı Yandım Ali" - Ali
"Kabadayı" - Devran
"Ejder Kapanı" - Akrep Celal 
"Ezel" - Ezel Bayraktar 
"Uzun Hikaye" - Bulgaryalı Ali 
"Karadayı" - Mahir Kara

İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor. İşte dizinin oyuncuları ve rolleri...


Sarp Yılmaz (Çağatay Ulusoy)

Güçlü bir adalet duygusuna sahip, yapmak istedikleri için mücadele eden, gözü kara bir karakter. Tek hedefi küçük yaşta kaçırılan kardeşini bulmak ve intikamını almaktır.


Mert-Umut (Aras Bulut İynemli)

Polis Akademisi'nden dereceyle mezun olmuş, her zorluğu yaşamış, kaybetmekten korkacağı bir şey olmayan Mert... Küçük yaşta kaçırılmış ve hafızasını unutmasını sağlanmışıtr. Mert ailesinin kim olduğunu sorgulamaktadır.


Kebapçı Celal (Çetin Tekindor)

Sert ve acımasız bir mafya babası Celal'in hedefi, her şeye sahip olup gücünü ve namını yürütmektir.


Melek (Bensu Soral)

Celal'in manevi kızı olan Melek, babasının yasal işlerinin avukatlığını yapıyor.


Eylem – (Damla Colbay)

Eylem gözü kara bir gazetecidir. Gerçeklerin üzerine gitmek ister. Her zaman olduğu gibi önüne engeller çıkacaktır ve bu engelleri aşmaya çalışır.


Davut (Rıza Kocaoğlu)

Celal'in karanlık işlerinin ardındaki tetikçisidir. Zeki, becerikli bir iş bitirici ve Celal'e sarsılmaz bir sadakatle bağlıdır.


Füsun – (Nihal Koldaş)

 Sarp ve Mert’in annesidir. Her zaman oğlunun yaşadığına inanır. Sezgileri kuvvetlidir ve oğluna bağlıdır. Mert ile tanıştığı zaman onun içinde bir şeyler hisseder. Ancak ne Mert ne Füsun anne oğul olduklarını bilmemektedir.


Minik (Seyithan Özdemir)

Celal'in yakın adamlarından biridir. 


Yeşim (Gözde Kansu)

Kebapçı Celal'in eşidir. Tüm varlığını kendi üzerine olmasını ister. Bir erkek çocukları vardır.


Yusuf (Mustafa Uğurlu)

Organize Şube Müdürü Yusuf... Tek bir takıntısı var; yıllardır uğraşıp yakalayamadığı tek adam olan Celal'dir.


Coşkun (Nebil Sayın)

Celal'in eski adamıdır. Çocukları kaçıran ve onları çalıştırıp, işkence eden karakterdir. Öldü sanılan Coşkun yıllar sonra geri gelir.


Alyanak (Yıldıray Şahinler)

Kebapçı Celal'in çok eskilerden olan yakın adamlarından biridir. Ancak Celal'e kurduğu oyun sonrası bir numaralı düşman haline gelmiştir. 

İçerde'nin Melek'inin doğal halleri (Bensu Soral)
19 Ekim 2016 Çarşamba
Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı yeni dizi 'İçerde'nin oyuncularından biri olan Bensu Soral güzelliğiyle olduğu kadar yeni diziyle birlikte oyunculuğu da dikkat çekti. Peki İçerde'nin Melek'i Bensu Soral kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında bilgiler ve doğal halleri...


Oyuncu Hande Soral'ın kardeşi olan Bensu Soral 2 Şubat 1991'de Bursa'da dünyaya geldi.

Lise eğitimini Bursa'da İnegöl Anadolu Lisesi'nde gördü. Üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde görmeye devam ediyor.

İlk defa 2012 yılında 'Yol Ayrımı' dizisi ile televizyon ekranlarına çıkan Bensu Soral, daha sonra 'Vicdan' dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Daha sonra 'Boynu Bükükler' isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray'ı, 2015'te ise 'Tatlı Küçük Yalancılar' dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı.

25 yaşındaki oyuncu Murat Dalkılıç'ın "Kader" şarkısına çekilen klipte de yer aldı.

Soral ailesinde Hande ve Bensu'dan başka bir oyuncu daha var. O da Bensu Soral'ın ikizi Bedirhan Soral. Oyunculuk eğitimi gören Bedirhan Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde de okuyor.

İşte İçerde diziyle yıldızı parlayan Bensu Soral'ın doğal halleri...

kayank:ntv.com

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli