Paramparça 85. bölüm fragmanı

Paramparça son bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Paramparça dizisinde, Cansu Hazal'ın kapısına dayandı. Cansu’nun ruh hali Hazal’ı korkuttu. Son bölümün hemen ardından merakla beklenen Paramparça 85. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte tüm merak edilen soruların yanıtları...

Paramparça 85. bölüm fragmanı
Paramparça 85. bölüm fragmanı

Paramparça yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Paramparça 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.  Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Paramparça son bölümde, Hazal’ın kapısına dayanan Cansu ne kadar büyük bir yanlış yaptığının farkında değildir. Cansu’nun ruh hali Hazal’ı korkuttu. Peki Paramparça 85. yeni bölümde neler olacak?

Yapımcılığını dünyanın en büyük yapım şirlketlerinden olan Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği, başrollerini ise Erkan Petekkaya, Mine Tugay, Ebru Özkan Saban, barış falay, Nursel Köse, Alina Boz ve Leyla Tanlar'ın paylaştığı Paramparça 85. yeni bölümü ile 26 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00'da star'da.

PARAMPARÇA 85. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA 84. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Paramparça 84. son bölümde, Kucağında Emre bebek ile Hazal’ın kapısına dayanan Cansu ne kadar büyük bir yanlış yaptığının farkında değildir. Cansu’nun ruh hali Hazal’ı korkutur ancak Emre bebek her ikisini de daha çok korkutacaktır.

Mithat ise Hazal’a aşık olmuş ancak polis olduğunu açıklayamayacağı için bu ilişkiyi bitirmeye karar vermiştir. Mithat’ın evine giden Hazal, gördüğü manzara karşısında yıkılır. Rahmi, Asuman ve Candan’ın ipliğini pazara çıkarmaya kararlıdır.

Cansu’nun Emre’yi kaçırdığını öğrenen Dilara, Cansu’yu bulmak için evden çıkar. Döndüğünde Damir’i Alaz ile baş başa bulur. Dilara çaresizdir. Harun ise Dubrovnik’te başını derde sokmuş, evde olup bitenlerden habersizdir. Dilara, Cihan’dan yardım ister.

Kaynak:milliyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli