Kısmetse Olur'da kim elendi isimleri !

Kısmetse Olur'da kim elendi? sorusunun yanıt bulduğu gecenin ardından bugünkü bölümde merak konusu oldu. İşte, Kısmetse Olur 20 Aralı fragmanı

 Kısmetse Olur'da kim elendi isimleri !
 Kısmetse Olur'da kim elendi isimleri !

Kısmetse Olur eleme gecesi bu hafta 1 gün gecikmeli yayınlandı. Kanal D'nin sevilen izdivaç programının haftanın finali bölümünde yine sürprizlerin ardı arkası kesilmedi. Bir gelin adayının bayıldığı gecede eve 2 isim birden veda etti. Bir gün gecikmeli olarak yayınlanan haftanın finali bölümünde gerilim dolu bir eleme gecesi daha yaşandı. Kısmetse Olur'da kim elendi? sorusunun yanıt bulduğu gecede gelin adayı Didem'in bayılması, herkesi korkuttu. Eve ise iki isim birden veda etti. İşte, Kısmetse Olur 19 Aralık eleme gecesi fragmanı ve detaylar!

Hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyicileriyle buluşan, pazar günleri ise eleme bölümüyle ekrana gelen Kısmetse Olur'dan kimin eleneceği bu hafta 1 gün gecikmeli belli oldu. Kısmetse Olur 19 Aralık eleme bölümüyle yine hafızalara kazınmayı başardı. 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusunun yanıt bulduğu gecede çiftlerden ikisi yolları ayırma kararı alınca bir gelin adayı fenalaştı.

 

Olaylı finalin ardından bugün 20 Aralık tarihinde yaşanacaklar merak konusu oldu. Özellikle final bölümünde elenme riskiyle karşı karşıya kalan Didem ve Adnan'ın ilişkisinin Kısmetse Olur yeni bölümünde nasıl ilerleyeceği merak edildi. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Yeni damat adayı kiminle yakınlaşacak. İşte, Kısmetse Olur 20 Aralık fragmanı ve eleme bölümünde yaşananların detayları!

 

HAFTANIN BİRİNCİLERİ KİM OLDU?

Kısmetse Olur haftanın sms oylaması ise 18 Aralık Pazar günü ekrana geldi. Bu hafta Kısmetse Olur evinin birincileri Aycan Varış ve Onur Yüksel çifti oldu. SMS oylaması birincileri ve eleme gecesinde yarışmacılar tarafından korumaya alınan isimler, programdan ayrılamayacak. Ayrıca SMS oylamasında birinci çıkan isim evini koruyabilecek. Kısmetse Olur'dan elenecek ismi 10 bin TL'lik çeki alan isim belirleyecek.

KISMETSE OLUR ELEME BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yüzleşmelerin ve haftanın kritiklerinin yapıldığı haftanın finali bölümünde 2 çift arasındaki bağ kopma noktasına geldi. Yeni gelin adayı Sibel ve Gökhan arasında bir şeyler olduğundan şüphelenen Rabia, gözyaşlarına boğuldu. Fragmanda da yansıdığı gibi tartışmanın uzaması üzerine Rabia ve Gökhan ilişkisi bir kez daha bitti. Kısmetse Olur 19 Aralık fragmanında asıl büyük kriz ise hafta boyu çeşitli sebeplerle tartışan Didem ve Adnan cephesinde yaşandı. Adnan'ın sürekli ayrılığı ima eden sözlerinden bunalan Didem, çılgına dönüp “Yeter artık biterse bitsin” diyerek yüzüğü masaya bıraktı. Yarışmacılar arasında yapılan oylamada koruma alan isimler Adnan ve evin yeni gelin adaylarından Sibel oldu. Böylece isimleri yazılamayacak olan isimler; Aycan, Didem, Adnan ve Onur oldu. 

KİM ELENDİ?

Seda Akgül yine sürpriz bir eleme açıklaması yaptı. Geçen hafta 3 kişinin veda ettiğini hatırlatan Akgül, bu haftada 2 kişinin veda edeceğini söyledi. Yapılan oylamada eleme potasına kalan isimler; Didem, Gamze, Boğaçhan ve Gökhan oldu. Eleme potasına kalan Didem, yaşadığı gerilim ve gitme korkusuyla fenalaştı. Didem’in sağlık durumunun düzelmesinin ardından eleme kaldığı yerden devam etti. Kısmetse Olur’da elenecek ismi belirleyen ise 10 bin TL’lik çekin sahibi oldu. Çek, gelinler evinin birincisine, Aycan’a gitti.  Böylece evden Boğaçhan ve Gürkan elendi. İki ismin evden ayrılmasının ardından yeni damat adayı ise Kaan oldu. 

Kaynak:hürriyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli