TL'DE MİLLİ MÜCADELE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin belli dönemlerde ekonomik saldırıya maruz kaldığını belirterek, “Suriye ve Irak’ta ciddi hamleler yaptığımız, AB ile ilgili önemli kararlar almak üzere olduğumuz bir dönemde bir kez daha ekonomi silahları bize doğrultuldu.

TL'DE MİLLİ MÜCADELE
TL'DE MİLLİ MÜCADELE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin belli dönemlerde ekonomik saldırıya maruz kaldığını belirterek, “Suriye ve Irak’ta ciddi hamleler yaptığımız, AB ile ilgili önemli kararlar almak üzere olduğumuz bir dönemde bir kez daha ekonomi silahları bize doğrultuldu. Bu saldırı karşısında millet arkamızda durdu” dedi

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde “31. Muhtarlar Toplantısı"nda konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, milletçe bir kez daha zorlu bir mücadelenin içinden geçtiklerini belirtti. Dövizi Türk lirası ve altına çevirme çağrısını yineleyen Erdoğan, özetle şunları söyledi:

Alçakça ve çirkince sürdürülen Türkiye'yi güneyden kuşatma projesine ve devletin, toplumun içine sızmış Feto'dan PKK'ya kadar tüm terör örgütlerine karşı kararlı mücadele yürütüyoruz. Son hamle ekonomimizle yapıldı. İhracat ve turizm üzerinden yapılan saldırıya ilave olarak döviz spekülasyonuyla ekonomimiz çökertilmeye çalışılıyor.

Yeni Şafak:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli